karta tarota
Wróżby Tarota
Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).
Horoskopy & Znak Zodiaku
Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.
Wróżba & Wróżka
Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

sennik wypadekZainteresowanie symboliką snów jest bardzo duże. Ludzie coraz częściej sięgają po senniki i sprawdzają znaczenie snów. Dla wielu jest to bardzo istotne i wiarygodne źródło informacji na temat przyszłości.

Czy warto wierzyć tym informacjom?

Nauka całkowicie odrzuca możliwość poznawania przyszłości w snach. Marzenia senne uwarunkowane są przez przeżycia i doświadczenia konkretnego człowieka, dlatego też obrazy nie przewidują przeszłości. Ezoterycy mają inne zdanie na ten temat i doszukują się symboliki znaków pojawiających się w snach. Senniki to nic innego jak zbiór pojawiających się symboli sennych. Można je interpretować na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od osoby u której pojawiło się marzenie senne.
Najpopularniejsze sny można sprawdzić poprzez rankingi umieszczane w Internecie.

Najczęściej ludzie wyszukują sennik wypadek, czy znaczenia snów w których pojawia się śmierć lub dziecko.

Bardzo często sny negatywne (np. śmierć) oznaczają w rzeczywistości zjawiska pozytywne . Nie ma jednak na to żadnej reguły.
Zdecydowanie najpopularniejszym źródłem pozyskiwania informacji na temat znaczenia snów jest Internet. Mnóstwo senników internetowych pozwala sprawdzić niemal wszystkie sny (np. sennik wypadek). W dodatku jest to źródło bardzo wygodne. Wystarczy wpisać jeden wyraz, a wyskoczą wszystkie pokrewne. Np. wpisując „sennik wypadek” otrzymamy wynik w postaci znaczenia snów dla wielu różnych wypadków (np. samochodowego). W książkowej wersji musielibyśmy sporo się naszukać, by znaleźć interesujący nas sen.
Senniki internetowe są bezpłatne. Ogólnodostępność wpływa na zainteresowanie tym tematem. Ludzie z ciekawości zaglądają i sprawdzają senniki. Czasem traktują to jako rozrywkę, a czasem jako źródło informacji. Podejście zależne jest od wiary w nurt ezoteryczny. Wiara w sennik wypadek, czy inny to kwestia indywidualna. Każdy inaczej podchodzi do ezoteryki, tudzież senników.

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki