karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

Karty Anielskie – niezwykłe karty – niezwykła wróżba

Sprawdź co Cię czeka, wróżby z przepełnionych magią Kart Anielskich.

Zadzwoń:
stacj. i kom.: 700 78 20 12
z kom.: *740 97 12
4,92 zł z VAT/min
Wyślij SMS pod numer: 72211
o treści: Akima.data ur.Twoje pytanie
2,46 zł z VAT/sms
Usługi tel. (*7409712) niedostępne w sieci Plus

Horoskop AnielskiAnioły są naszymi swoistymi opiekunami na ziemi. Anioły są istotami dobrymi, nadzwyczaj łagodnymi i opiekuńczymi. Jako cel obrały sobie opiekę nad ludźmi, aby nie zbaczali z dobrej drogi. Zdania na ten temat są podzielone, ale uważa się, że każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, który jest przy człowieku codziennie, w trudach i znojach codziennego życia. Anioły pomagają ludziom każdego dnia, troszczą się o nich otaczają opieką. Dbają o to, aby nic złego się nikomu nie stało. jednak nie kierują ludzkim życiem, są tylko jego dobrymi opiekunami. Najsilniejszą więź z Aniołami maja dzieci, jednak więź ta niepielęgnowana z wiekiem słabnie. Są jednak sposoby na to, aby taką szczególna więź utrzymywać. Zajmują się tym wróżki, które poprzez specjalne karty – Karty Anielskie porozumiewają się z Aniołami. Te niezwykłe kontakty sprawiły, że powstał horoskop anielski, który ma szczególną moc, zwłaszcza dla osób bardzo mocno wierzących Anioły.

Horoskop anielski jest szczególny. Pomaga, kiedy w ludzkim życiu pojawiają się problemy i zwątpienie.

Horoskop Anielski stawiany jest dla różnych przestrzeni czasowych i tematycznych. Nie musi ograniczać się do konkretnej przestrzeni. Zapytać można o wszystko, co nurtuje człowieka w życiu. Tu nie ma ograniczeń. Horoskop Anielski może być codzienny, miesięczny, tygodniowy, roczny, a także partnerski czy też miłosny albo jakikolwiek inny jeśli tego będziemy pragnąć. Wszystko zależy od ludzkich potrzeb i problemów. Niestety nie każda wróżka  posługuje się Anielskimi Kartami.

Talia Kart Anielskich zawiera 47kart, gdzie 18 to karty pierwotne, które objawione zostały pierwszym autorom talii. Pierwszymi autorami kart byli: Mary i Alan Earle. Karty Anielskie powstały dzięki doskonałemu kontaktowi ich autorów z aniołami. Do dziś bez tej szczególnej więzi ludzi ze Świetlistymi Istotami nie powstanie prawdziwy anielski horoskop.

Jak interpretować zatem ten wyjątkowy, ważny dla ludzi Horoskop Anielski?

Ważne, aby robić to sercem, rozumem i oczami. Interpretacja powinna płynąć z serca, powinna być przemyślana. Nie można nie zauważyć jakiejś karty podczas interpretacji Kart Anielskich. Każda karta ma swoje znaczenie. Warto samodzielnie zinterpretować słowa horoskopu oraz zapamiętać towarzyszące temu emocje. Pozwoli to na dokładniejsze zrozumienie anielskiego przekazu. Przekazy z kart płynące mają uniwersalne znaczenie, ponieważ anioły chcą, aby odczytując karty kierować się sercem. Warto okazywać emocje przy rozmowach z aniołami, dzięki temu łatwiej się z nimi porozumieć. Przy rozkładaniu kart ważne jest też, aby zwrócić uwagę na karty które z takli wypadły oraz na ostatnią kartę, ponieważ są to dodatkowe, ważne wskazówki podczas tej szczególnej interpretacji.

Kontakt ze swoim aniołem należy  dobrze pielęgnować. Jeśli zaniedbamy ten ważny aspekt to więź z aniołem stopniowo będzie się pomniejszać, a z czasem może w ogóle zaniknąć. Jeśli chcemy rozwijać relacje z Aniołami nie można zapomnieć o modlitwie i medytacji oraz o tym, aby ufać im i oddawać się im w opiekę.

Można z nimi codziennie rozmawiać, powierzać problemy czy życiowe wątpliwości. Obecność Anioła każdy odczuwa inaczej. Jedni czują ciepło, inni dreszcze czy uczucie szczęścia i spokoju wewnętrznego. Dzieje się tak dlatego, że Anioły to dobre i przyjazne ludziom postacie. Zawsze służą ludziom pomocą, radą czy pozytywnymi emocjami.

Horoskop Anielski nigdy nie jest przypadkowy, ponieważ Anioły są zawsze obecne przy człowieku, nawet jeśli on tego nie chce. Są bardzo specyficznymi istotami, dlatego horoskop z ich udziałem jest naprawdę wyjątkowy. Anioły kochają wszystkich, nie tylko ludzi dobrych, ale też wielkich zbrodniarzy. Ich dobroć i miłość do ludzi przekłada się na Anielski Horoskop, z którego wyczytać można same pozytywne rady i pomysły na dalsze życie. Z Anielskiego Horoskopu zawsze płynie nadzieja i pocieszenie. Wskazują one pozytywne elementy życia oraz pomagają zauważyć i przyciągnąć pozytywne aspekty codziennego ludzkiego życia w tym również miłość i szczęście w karierze zawodowej. W Horoskopie Anielskim szukać można pocieszenia i nadziei, a także wskazówek na dalsze, lepsze i szczęśliwsze życie.

Skorzystaj z usług Wróżek, które powróżą Ci Twoją przyszłość przez Karty Anielskie:

Wróżka Akima Wróżka Akima
Wróżka Salomea wrozka Salomea
Magdalena Rutkowska-Odero Magdalena Rutkowska-Odero
horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki