karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

jest świetnym narzędziem do poznania tego co czeka nas w przeciągu kilku najbliższych dni. Dzięki niemu możemy nastawić się na przyjemne rzeczy, a także obronić przed nieprzyjemnościami. Warto co tydzień sprawdzać swój horoskop, aby móc w pełni wykorzystać wskazówki, które dał nam los. Nawet jeżeli na co dzień nie wierzymy w magię to dobrze jest co siedem dni przeczytać w jaki sposób będzie się kształtowała nasza najbliższa przyszłość. Możemy tego typu przepowiednie potraktować jako ciekawostkę lub formę rozrywki, jednak pamiętajmy, aby dobrze przemyśleć treść wróżby. Wróżenie da duże prawdopodobieństwo, iż wróżba niesie ze sobą ukryte przesłanie, które w przyszłości bardzo się nam przyda.

Osoby zainteresowane magiczną strefą życia mogą pokusić się o wizytę osobistą lub telefon do wróżki, kiedy to zapytają jak będą kształtować się ich losy w przeciągu najbliższego tygodnia. Zdecydowanie warto dać szansę prognozom astrologicznym w naszym życiu, gdyż mogą one przynieść wiele pozytywów.

Astrologia była znana już ludom starożytnym, w tamtych czasach pełniła kluczową rolę w planowaniu przyszłości, a także podejmowaniu najważniejszych kroków w państwie. Astrolodzy byli bardzo poważanymi oraz znaczącymi osobami na dworach cesarskich oraz królewskich. Samo pojęcie astrologia oznacza mowę ciał niebieskich. Opiera się ona na przewidywaniu przyszłości na podstawie kosmicznych powiązań oraz układów planet czy gwiazd. Nie da się ukryć, iż wiedza ludzka na ten temat wciąż pozostawia wiele do życzenia. To nie wszechświat tworzy naszą przyszłość, lecz my sami. On może nam jedynie wskazywać drogę oraz udzielać wskazówek. W Polsce astrologia zaczęła święcić triumfy dopiero w piętnastym wieku naszej ery i miała ściśle naukowy charakter. Jej upadek nastąpił w siedemnastym wieku.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna interesować się tematyką astrologiczną. Pomimo tego, iż dwudziesty pierwszy wiek można uznać za czasy nowych technologii i nauki to człowiek wciąż poszukuje swojego miejsca we wszechświecie. Społeczeństwo zajęte robieniem kariery oraz ciągłym pośpiechem nie ma czasu na zastanowienie, a astrologia podsuwa interesujące odpowiedzi.

Horoskop tygodniowy nie ma być jedynie wyrocznią czy kwestią na postawie, której będziemy podejmować najważniejsze decyzje w naszym życiu. Jego celem jest udzielenie nam wskazówek na przyszłość, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko porażek a zwiększymy prawdopodobieństwo sukcesów. Nasze życie leży tylko i wyłącznie w naszych rękach. Najważniejsze decyzje powinniśmy podejmować sami w zgodzie z sumieniem. Wtedy też będą one trafniejsze i w pełni świadome.


Przepowiednie wróżbiarskie

Przepowiednie wróżbiarskie

Przepowiednie, wróżby czy horoskopy mają nam jedynie ułatwić to zadanie. Od nas zależy w jaki sposób będziemy do nich podchodzić i czy wykorzystamy w pełni potencjał prognoz astrologicznych. Nie należy bagatelizować potężnej nauki, jaką jest astrologia, gdyż nie bez przyczyny pełniła tak istotne funkcje przez tysiące lat w historii ludzkości. Nie zmienia to jednak faktu, iż należy do niej podejść z odrobiną dystansu i zdroworozsądkowego patrzenia. Horoskop nie określa jasno zdarzeń, które będą miały miejsce, lecz sugeruje najlepsze drogi oraz rozwiązania. Od naszej dobrej woli zależy czy i w jaki sposób z nich będziemy korzystać.

Warto pamiętać, iż tego typu przepowiednie można traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich na zasadzie ciekawostki lub rozrywki. Jednak jeżeli zauważymy, że faktycznie sprawdzają się w naszym przypadku to może będzie to najlepszy znak, aby przyjrzeć im się bliżej?

Uslugi SMS niedostepne w sieci T-Mobile (Era)

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki