karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

powróż sobie z runy

Wróżby runiczne – Skorzystaj z usług Wróżek, które powróżą Ci Twoją przyszłość przez wróżenie z run:

Wróżka Agnieszka Wdowczyk Wróżka Agnieszka Wdowczyk
Wróżka Akima Wróżka Akima
Wróżka Ewa Kulejewska wrozka ewa kulejewska
Wróżka Magdalena Zięba Wróżka Magdalena Zięba

Co to są runy?

Runy to symbole

Runy są symbolami działającymi na zasadzie „promieniowania kształtów”. Każdy symbol przywołuje subtelne energie ze świata ducha i z kosmosu. Runy wywierają wpływ na podświadomość, aktywując siły psychiczne, które są ukryte pod progiem świadomości.
Działają przez treść kryjącą się za każdą z run, przez określony ich dobór i układ, runy pomagają poznać przyszłość, wybrać stosowną drogę i podjąć decyzję. Odpędzają zły los przyciągając pozytywne wibracje pomocne w życiu.
Alfabet runiczny, czyli Futhark Klasyczny – Starszy (nazwany tak od pierwszych 6 run: Fehu-Uruy-Thurisaz-Ansuz-Raido-Kenaz) zawiera 24 runiczne litery- i jest najpopularniejszy w dziedzinie magii i przepowiadania przyszłości.

Samo słowo „run” oznacza „tajemnicę” albo „sekret”

Runy są najstarszym pismem w Europie. Magiczna i tajemnicza legenda głosi, że bóg Odyn obdarował nimi ludzi. Według tejże legendy bóg Odyn poświęcił się dla ludzi i 9 dni wisiał w mistycznym stanie na kosmicznym drzewie Świętym Yggdrsil przebity włócznią i wtedy to do jego świadomości wstąpiły znaki runiczne. Dla wszystkich badaczy oznacza to, że nie mają oni dopatrywać się ludzkich starań w powstaniu tego pisma lecz traktować je jako objawienie.
Na przestrzeni czasu rozwinęło się kilka rodzajów run:
Futhark: Armeński, Klasyczny-Młodszy, Wikingów-Młodszy, Armeński, Klasyczny-Starszy, Northumbiański.
Różnią się one od siebie między innymi ilością znaków i wyglądem pojedynczych run.


Alfabet runiczny


Runy układają się w pierwotny kosmiczny alfabet. Wyrażają związek człowieka z wszechświatem. Związek, który człowiek odnajduje poprzez ZNAK. Bo właśnie runy to bardzo silne energetyczne znaki. Przemawiając do naszej nieświadomości, potrafią uwolnić stamtąd niezwykle potężne siły, które pokierowane przez skupiony na celu umysł, w wprost niewiarygodny sposób odmienią twoje życie.

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki