karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online
wrozby na telefon

Wróżka Akima – Runy, Karty Anielskie

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:
wrozka akima
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego i z komórki:
stacj. i kom.: 700 78 20 12
z kom.: *740 97 12
4,92 zł z VAT/min
Kontakt z wróżką przez SMS:
Wyślij SMS pod numer: 72211
o treści: Akima.data ur.Twoje pytanie
np. Akima.12.05.1970. czy poprawi sie stan zdrowia mojego męża?
2,46 zł z VAT/sms

Wróżka Akima jest wyjątkową osobą, która w zupełności poświęciła się pomocy innym, dzięki przepowiedniom na podstawie run oraz kart anielskich. We wszystkich wypowiedziach podkreśla, iż jej rolą nie jest dawanie nam gotowych rozwiązań, lecz udzielanie trafnych podpowiedzi w najważniejszych kwestiach. Priorytetem jest dla niej odpowiednie nakierowanie na właściwą drogę życiową za pomocą licznych aluzji oraz wskazówek. Takie wróżby mają największy potencjał, ponieważ stymulują one nasz rozwój duchowy oraz samoświadomość.

Akima chętnie pomaga wszystkim, którzy nie wiedzą jak postępować ani w jaki sposób rozwiązać swoje problemy. Twierdzi, iż na samym początku warto sobie uświadomić, że czasem trzeba coś zburzyć, aby zbudować nową i lepszą rzeczywistość. Wróżka Akima jest nie tylko prawdziwą specjalistką w branży ezoterycznej, lecz także bardzo empatyczną osobą, która dużą uwagę przykłada do psychologicznego podejścia do klienta.

Runy i wróżenie

Wróżbitka do poznawania przyszłości najchętniej używa run. Wierzy, że ich wibracje energetyczne mają bardzo dużą moc oddziaływania na rzeczywistość. Jednakże podkreśla, iż alfabet runiczny nie podejmie za nas kluczowych decyzji ani nie rozwiąże naszych problemów. Będzie on trafną wskazówką, którą możemy wykorzystać lub nie. To zależy tylko i wyłącznie od nas, a także tego co jest naszym priorytetem w życiu. Runy udzielają bardzo jasnych odpowiedzi na nasze pytania, ale warto samemu także poszukiwać rozwiązań, gdyż w ten sposób rozwijamy się. Nie szukając nie będziemy w stanie osiągnąć szczęścia. Jest ono na wyciagnięcie naszej ręki, lecz sami musimy chcieć po nie sięgnąć.

Wróżenie z run wróżka Akima wspiera również wiedzą numerologiczną, która pomaga jej dostrzec powiązania numeryczne dat, imion oraz nazw z przyszłością. Każdy z nas oddziałuje na otoczenie w pozytywny lub negatywny sposób. Posiadając wiedzę na ten temat możemy otaczać się wyłącznie dobrymi dla nas wibracjami, które będą miały wpływ na nasze dobre samopoczucie oraz ogólne zadowolenie.

Duchowo i rzeczowo

Wróżka Akima podkreśla również jak ważne jest łączenie magii ze sferą duchową. Te dwa elementy są ściśle ze sobą powiązane, gdyż mają ogromny wpływ na siebie. Wróżbitka nakłania wszystkie zwracające się do niej osoby, aby spróbowały wsłuchać się w swoje wewnętrzne Ja. Akima stara się wzbudzać chęć rozwoju duchowego swoich klientów, a także poszukiwania w sobie spokoju i harmonii. W ten sposób pomaga ona w budowaniu długotrwałego szczęścia osobistego, a nie tylko szukaniu doraźnych porad. Chętnie tłumaczy w jaki sposób chronią nas anioły oraz jak wpływają na nasze życie. Wiedza ta pomaga wielu osobom zrozumieć to co się im złego wydarzyło lub motywuje do wiary w lepsze jutro. Nawet jeżeli przechodzimy ciężki okres i trudno nam patrzeć pozytywnie w przyszłość to Akima utwierdza nas w przekonaniu, że czas ten minie. Po nim wyjdzie dla nas słońce i nasze problemy się rozwiążą.
Zmieniając swoje myślenie możemy odmienić własną rzeczywistość na lepszą. To właśnie w naszych rękach leży klucz to szczęścia. Wróżka Akima pokazuje nam jak należy po niego sięgnąć oraz wykorzystać. Wiele osób przekonało się osobiście jak skuteczne są jej porady. Nic dziwnego zatem, iż na internetowych forach roi się od pochwał wróżbitki.
Wróżka Akima to osoba bardzo otwarta i empatyczna. Ze spokojem wysłucha każdej historii życiowej, powróży z run, a także doradzi w jaki sposób najlepiej postąpić. Co więcej będzie ona próbowała nas także zmotywować do nieustannej pracy nad sobą i swoim wnętrzem. Zdecydowanie warto pokusić się o kontakt z wróżbitką za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Istnieje również możliwość wizyty osobistej w Warszawie lub Łodzi. Zainteresowani mogą oglądać również wróżkę podczas jej programu w telewizji ezoterycznej Ezo TV.
Tylko od nas samych zależy czy zapragniemy wniknąć w głąb siebie i poznać swoje przeznaczenie. Wróżka Akima z chęcią pomoże nam w tej duchowej podróży, jednakże musimy poprosić ją najpierw o radę. Z pewnością docenimy moc jej wskazówek po pierwszym kontakcie. Być może odkryjemy nieznane dotąd nam pokłady życiowej energii, które możemy uwolnić, aby żyć lepiej i stać się szczęśliwszymi. Warto o tym pamiętać, jeżeli nadal zastanawiamy się czy wróżby oraz przepowiednie mają sens. Wróżka Akima z pewnością udowodni nam, iż sfera magiczna nie powinna być pomijana, gdyż niesie ze sobą ogromny potencjał.

Usluga tel. *7409712 niedostepna w sieci Plus

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki