karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online
wrozby na telefon

Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero – Rytuały, Karty Anielskie, Tarot, Numerologia

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:
numerologia partnerska odero
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego i z komórki:
stacj. i kom.: 700 78 20 12
z kom.: *740 97 12
4,92 zł z VAT/min
Kontakt z wróżką przez SMS:
Wyślij SMS pod numer: 72211
o treści: MR.data ur.Twoje pytanie
np. MR.12.05.1970. czy bede miec blizniaki?
2,46 zł z VAT/sms

Wróżka Magdalena Rutkowska- Odero jest wykwalifikowanym psychologiem, jednakże swoją ścieżkę życiową na stałe związała z ezoteryką oraz wróżeniem. W jej rodzinie tradycje wróżbiarskie ciągną się od pokoleń, zatem nikogo nie zdziwiło, iż sama posiada predyspozycje w tym kierunku. Jej prababcia była znachorką, a także łącznikiem pomiędzy światem żywych i umarłych. Sama wróżka już od wczesnych lat młodości potrafiła wróżyć z kart, zajmowała się również radiestezją.
Na co dzień do przepowiadania przyszłości stosuje karty tarota, numerologię oraz zajmuje się polem energetycznym człowieka. W ten sposób może pomóc bardzo wielu osobom, dopasowując narzędzia ezoteryczne do ich indywidualnych potrzeb. Życzliwość oraz pozytywne nastawienie do świata sprawiają, iż wróżka jest odbierana przez innych jako bardzo ciepła i przyjemna osoba. Te cechy również wpływają dobrze na sam proces przepowiadania przyszłości, ale i samopoczucie klientów wróżbitki.

Magdalena posiada nie tylko wykształcenie psychologiczne, lecz również pielęgniarskie. Wszystkie wykonywane przez nią zawody mają cechę wspólną, jaką jest niewątpliwie pomoc innym ludziom. Jej powołanie przywołuje ją do wykorzystywania swoich niezwykłych predyspozycji do tego, aby inni łatwiej odnaleźli swoją drogę życiową, a także rozwiązali nawet najtrudniejsze problemy.

Wróżka niejednokrotnie zastanawiała się czy ma prawo do doradzania innym oraz do zaglądania w głąb ich duszy. Los szybko dawał jej wtedy znaki, że nie powinna mieć najmniejszych wątpliwości, gdyż w ten sposób bardzo pomaga innym. Telefony od zadowolonych klientów, którzy ciągle wracają po kolejne porady są najlepszym na to dowodem. Magdalena Rutkowska- Odero to profesjonalna wróżbitka, która talent do przepowiadania przyszłości posiadała od zawsze i nauczyła się go skutecznie wykorzystywać. Łączenie różnorodnych narzędzi magicznych oraz ezoterycznych sprawia, iż jej przepowiednie są bardzo trafne, a także pomocne. Często zdarza się tak, że pomaga ona odzyskać wiarę w siebie swoim klientom. Daje im wsparcie, a także porady w najtrudniejszych życiowych sytuacjach.

Bardzo często podkreśla, iż wszelkiego rodzaju przepowiednie oraz wróżby są jedynie drogowskazami na przyszłość, a nie wyroczniami. Nie mogą one spełniać funkcji wyroczni, gdyż ich zadaniem jest zmotywowanie nas do samorozwoju. Nie dokonamy tego bez podejmowania samodzielnych decyzji. Porady wróżki są bardzo cenne. Na ich podstawie będziemy mogli wywnioskować na co warto zwrócić uwagę, a także w jaki sposób powinniśmy postępować. Kluczowe kroki musimy podjąć sami, a także znaleźć wyjścia z trudnych dla nas sytuacji. Tylko w ten sposób wyciągniemy wnioski na przyszłość i zdobędziemy konieczne doświadczenie. Magdalena Rutkowska- Odero zaznacza również, iż wróżby niekoniecznie są wyłącznie pozytywne. Negatywna przepowiednia ma pełnić rolę przestrogi, dzięki której zwrócimy uwagę na najistotniejsze aspekty naszego życia.

Wróżka oprócz przepowiadania przyszłości sama również organizuje warsztaty. Swój rozwój dostrzega w dzieleniu się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Bardzo często pokazuje w jaki sposób medytować oraz kontaktować się z istotami nadprzyrodzonymi. Co więcej naucza również specjalnych rytuałów, które przybierają postać prostych czynności. Mają one na celu zapewnienie nam pomyślności w życiu oraz szczęścia. Często dotyczą znalezienia miłości, pracy bądź sukcesów zawodowych. Tego typu biała magia może przynieść nam sporo korzyści, jeżeli na stałe wprowadzimy ją do naszego życia. Warto wypróbować na ile rytuały magiczne sprawdzają się w naszym przypadku. Być może sami zaczniemy chętnie poszerzać wiedzę na ich temat.

Wszyscy, którzy są zainteresowani talentem Magdaleny mogą ją oglądać podczas programów ezoterycznych w telewizji Ezo TV. Co więcej można się z nią skontaktować za pomocą telefonu lub wiadomości sms-owej każdego dnia. Jest to bardzo wygodna forma komunikacji, zwłaszcza dla osób, które nie mają jak dotrzeć na wizytę osobistą. W sytuacjach awaryjnych oraz kryzysowych warto się do niej zwrócić po poradę, gdyż udzielone przez wróżkę wskazówki mogą zmienić nasze życie na lepsze. Tylko od nas zależy w jaki sposób potoczą się losy oraz to, czy skorzystamy z danych nam szans. Przepowiednia Magdaleny może być dla nas doskonałą wskazówką lub przestrogą, której nie warto ignorować…

Usluga tel. *7409712 niedostepna w sieci Plus

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki