karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

Twój horoskop indywidualny

Horoskop Lew piaty znak zodiaku. Słońce wschodzi dla tego znaku 23 lipca, a zachodzi 22 sierpnia.

zodiak lewLwy są optymistami. To ludzie obdarzeni entuzjazmem i godnością. Maja silną wolę. Od ludzi oczekuje pochwał i uznania. Lubi, kiedy inni zwracają na niego uwagę. Dla ludzi stara się być serdeczny. Lwom nie brak wspaniałomyślności i szczodrości. Jednak często są wykorzystywane przez ludzi, którzy żerują  na ludzkiej dobroci. Lwy są dość prostolinijne. Nie są przebiegłe, ani sprytne, to nie w ich stylu. Wszelkie sprawy, problemy załatwiają wprost. Od Lwów nie zawsze liczyć można na szczerość, czasem zgrywają pozerów i robią dobrą minę do złej gry, osoby spod znaku Lwa często nie widzą własnych błędów, oraz tego, że z czymś sobie mogą nie radzić. Chociaż jest ambitny, to często bywa klasycznym snobem. Mimo wszystko jest lubiany w towarzystwie.

Lew jest subiektywny zarówno podczas myślenia jak również mówienia. Ostatnie zdanie dobrze jest jak należy właśnie do niego. Często rozmowy Lwa sprowadzają się do jego własnych doświadczeń oraz to wszelkich innych tematów z jego osoba związanych. Lwy uwielbiają zwracać na siebie uwagę wyglądem. Noszą widoczną biżuterię, ubrania w jasnych kolorach i okazałą fryzurę. Zakochane Lwy, kochają w wielkim stylu. Ich miłość płonie jak płomień, jednak lwy potrzebują ciągłej adoracji nawet jeśli są w stałym związku. Adoracja jest czymś co poprawia ich samopoczucie. Zodiakalne Lwy lubią dawać, jak również dostawać prezenty. W swych uczuciach potrafią się jednak pogubić, a kiedy już się to stanie, stają się agresywne.

Idealnym zawodem dla Lwa będzie aktor, wokalista w zespole, kierownik czy też pracownik branży reklamowej. Lwy lubią dzieci, dla których są wyrozumiałe, dlatego tez dobrze im w zawodzie nauczyciela czy też przedszkolanki. Jednak każdy Lew marzy o tym, aby zajmować fotel dyrektora czy prezesa. Kiedy jest na stanowisku kierowniczym wymaga posłuszeństwa, jednak jest lojalny i sympatyczny wobec pracowników. Nie znosi kłamstwa i obgadywania.

Kobiety spod znaku Lwa są bardzo taktowne i mają wiele wdzięku. Chcą być królowymi, są żądne podziwu. Bywają władcze i impulsywne. Dla osób im bliskich potrafią wiele poświęcić. Nie okazują wiele uczuć, za to chętnie wdają się w romanse jeśli nadarzy się ku temu okazja. Kobieta Lew uwielbia być adorowana. Lubi dominować, nawet kiedy jest w stałym związku. Pani spod znaku Lwa nienawidzi kłamstwa, ponieważ sama jest zazwyczaj szczera i otwarta. Kiedy się zakocha jest wierna i należycie pielęgnuje domowe ognisko. Potrafi być nienaganną żoną, dbającą o dobro rodziny.

Panowie, zodiakalne Lwy są inteligentni i błyskotliwi. Niestety gubi ich egoizm podczas działania oraz to, że są mało praktyczni na codzień. Lubią otaczać się luksusem. W miłości są namiętni i niestali w uczuciach. Panowie spod znaku lwa są o wiele bardziej uczuciowi. Uwodzenie jest ich mocna stroną, jednak nie przywiązują wagi do kobiet. Chyba, że się zakochają to wtedy partnerkę chcą olśnić swoją wspaniałością. W miłości chce zaskakiwać i imponować wybrance. Lew dość mocno angażuje się w związki, kiedy kocha za wszelką cenę strzeże swej miłości i walczy o nią jeśli jest to konieczne. Pan Lew miewa zmienne nastroje. Ceni sobie przyjaźń, lecz nie znosi rywalizacji.

Kiedy chcą się związać z kimś to partnera chcą olśnić i oczarować sobą. Lwy uważają siebie za okazy piękna. Swoje walory lubią potwierdzać poprzez flirty i romanse. Jednak nie zawsze mają umiar w swych czynach, przez co ranią partnerów czy partnerki i tracą ich zaufanie. Miłość zodiakalnych Lwów jest gorąca i żywiołowa. W miłości chcą zachować szczerość. Muszą wiedzieć jakie są zasady gry, wtedy są w stanie pogodzić się z wieloma rzeczami dotyczącymi związku i nie tylko. Nie można ich zawieść swym nieodpowiednim zachowaniem czy wyglądem, bo obiekt miłości Lwa tak jak on sam musi być najlepszy i najpiękniejszy.

Energia i radość życia wyróżnia Lwy spośród innych Znaków Zodiaku. Przyjaznymi dla Lwa znakami będą Barany, Strzelce, Bliźnięta i Wagi. Skorpionów i Byków najlepiej unikać.

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki