karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

Twój horoskop indywidualny

Horoskop Rak według kolejności jest to czwarty znak zodiaku. Obdarzone mocą tego znaku są osoby urodzone od 22 czerwca do 22 lipca.

zodiak rakBardzo trudno opisać osobowość Raka, ponieważ może mieć on różne typy osobowości. Lubią rozmyślać i bujać w obłokach. Są marzycielami, lubią sobie pofantazjować. Chyba najbardziej ze wszystkich znaków zodiaku wierzą w horoskopy i wszelkie przepowiednie. Raki często bywają egoistami, którego należy za wszystko chwalić. Rak nie znosi krytyki, a do tego jest bardzo uparty. Ma także wiele pozytywnych cech. Jest ambitny i bardzo cierpliwy. Cechuje go energiczność i aktywność w każdej dziedzinie życia. Siłą napędową dla raka jest jego rodzina, której za wszelką cen e chce zapewnić bezpieczeństwo i dobrobyt. Jest bardzo wrażliwy, ma bogate, warte uwagi wnętrze. Często skrywa własne uczucia. Ceni sobie spokój i ciepło domowego ogniska. Raki są sentymentalne i lubią rozpamiętywać to, co działo się w przeszłości. Mają bardzo dobrą pamięć. Zazwyczaj są bardzo życzliwymi i sympatycznymi ludźmi. Raki lubią pomagać innym ludziom jeśli widzą, że oni tego chcą i potrzebują. Kochają zwierzęta i nie wyobrażają sobie domu bez zwierząt. Cenią sobie bardzo spokój i dyskrecję.
Niewątpliwą zaletą Raka jest właśnie wrażliwość, romantyzm oraz uczuciowość. Bardzo łatwo się wzrusza. Nikt inny tak jak zodiakalny Rak nie zwraca uwagi na więzi rodzinne i domowe ognisko. Dla niego dom jest najważniejszy. Wrażliwość Raka często jest przyczyną jego problemów, bo biorą winę za coś niepotrzebnie na siebie. Zmienne nastroje na pewno nie ułatwiają im życia. Rak jest bardzo ostrożny. Dużo czasu minie, zanim komuś naprawdę zaufa. Ludzi dość często traktuje chłodno i z dystansem. Raki są przewrażliwione często na swoim punkcie. Zbyt wiele spraw wyolbrzymiają. Bardzo łatwo zranić osoby urodzone w znaku Raka. Osoby te myślą często dość subiektywnie.
W życiu zawodowym i codziennym jest raczej bierny. Rak ceni sobie spokój i nie myśli o wspinaniu się po szczeblach kariery i dążeniu do awansów. Lubi być oceniany. Dla Raka dość ważne w codziennym funkcjonowaniu jest to, aby ludzie go lubili i szanowali zarazem. Najlepiej sprawdza się w zawodach, gdzie pracuje się z ludźmi. Doskonale potrafi wczuwać się w położenie innych osób. Raki są dobrymi terapeutami i pedagogami. Raka cechuje odpowiedzialność i sumienność, przez co czasem biorą sobie zbyt wiele obowiązków na głowę. Jest dość odporny psychicznie i fizycznie. Wierzy we własne możliwości. Stara się unikać sytuacji, w których musiałby zareagować dość ostro. Źle znosi krytykę. Krytyka sprawia, że popadają w zadumę i rozmyślają o własnych błędach.
Kobieta urodzona w znaku Raka jest skromna i często obojętna. Skrycie marzy o wielkiej miłości, takiej filmowej, do końca życia. Uwielbia miłosne komplementy. Jest dość ufna. Kiedy już pozna mężczyznę szuka w nim nie tylko partnera, ale też wiernego przyjaciela. Nigdy nie zapomina o świętach i ważnych dla niej datach. Jest osobą, której można powierzyć tajemnice. Bardzo ceni sobie rodzinę, domowe ognisko i spokój, jakiego zaznać może tylko we własnym domu. Mają wyczucie piękna, co przekłada się na zadbany wygląd ich domu. Kochają dom i dzieci, mają silnie rozwinięty instynkt rodzicielski.
Panowie w znaku Raka są wrażliwi, uczuciowi ale też kapryśni. W kontaktach z kobietami jest raczej bierny. Rzadko wykazuje inicjatywę. Bez trudu rozstaje się z partnerkami. Jednak kiedy się zakocha to już na całe życie. Jest wierny i oddany swej partnerce. Raki są typowymi domatorami ceniącymi sobie rodzinę , bliskość i spokój w domowym zaciszu. Posiadają zdolność przekonywania innych do swoich racji.
W strefie erotycznej Raki nie mają szczególnych wymagań i potrzeb. Raki bywają dosyć trudnymi partnerami. Stawiają w życiu na miłość, uczucie i wzajemnie zaufanie. Dla uczucia potrafią wiele poświęcić. Rak potrzebuje w życiu wsparcia drugiej osoby, która pocieszy, doradzi i wesprze kiedy będzie to potrzebne.

Rakom sprzyjają zodiakalne Ryby, Skorpiony, Byki i Panny.

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki