karta tarota

Wróżby Tarota

Początki tej metody przepowiadania przyszłości sięgają XV wieku. Wróżba Tarota opiera się na analizie symboliczno-filozoficznej poszczególnych kart Tarota, których układy wskazują na możliwe w przyszłości rozwiązania rozmaitych sytuacji życiowych. Talia Tarota obejmuje 78 kart, grupowanych jako Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Horoskopy & Znak Zodiaku

Horoskopy – rysunek (mapa) najczęściej w kształcie koła, która obrazuje Układ Słoneczny w danym momencie w odniesieniu do danego punktu na Ziemi. Najpopularniejsze horoskopy to miłosny, urodzeniowy, dzienny.

Znakiem Zodiaku jest odcinek ekliptyki oddzielający poszczególne fazy położenia Słońca na tle gwiazd. Znaki te tworzą 12 gwiazdozbiorów ekliptyk: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb.

Wróżba & Wróżka

Wielu wróżbitów interpretuje nasze przyszłe, ale i przeszłe, losy na podstawie fizjonomii lub rysów naszych dłoni (chiromancja ręki). Najbardziej popularne wróżby to:
  1. Wróżba z Run
  2. Karty – Tarota, Taroka i talii 52 klasycznych kart
  3. Horoskopy i wróżenie z fusów.

Wróżka to osoba ze zdolnościami jasnowidzenia, przybliżająca magiczną stronę życia, wykorzystująca wiedze o elementach magii, liczb, kart, natury i astrologii. Pomaga w rozwiązywaniu życiowych spraw, przepowiada przyszłe zdarzenia, które interpretuje w formule wróżenia przeznaczenia.
astrokamera.pl online

Twój horoskop indywidualny

Horoskop Skorpion według kolejności to ósmy ze znaków zodiaku. Przypada na daty urodzenia od 23 października do 21 listopada.

zodiak skorpionSkorpiony są bardzo silne emocjonalnie. Mają skłonność do popadania w skrajności od miłości po nienawiści. Kierują nimi skrajne namiętności. Skorpiony są niezwykle odporne psychicznie, nie boją się trudnych emocji. Łatwo regenerują swoja psychikę. Wiele potrafią znieść i wiele poświęcić. Skorpiony są bardzo pamiętliwe i zawsze szukają odwetu nawet na stare przewinienia. Mają odwagę do przełamywania różnego rodzaju tabu. Wynika to z potrzeby ciągłego poszukiwania prawdy o życiu, nawet tej najbardziej brutalnej i trudnej do zrozumienia. Skorpion jest szczery aż do bólu, widzi otaczający go świat bez upiększeń.

Skorpiony maja nieodgadniony charakter. Cenią sobie luksus i przepych. Łatwo się uczą, są bystrymi obserwatorami i bez problemu wykorzystują ludzkie słabości. Lubią odkrywać tajemnice, choć niechętnie zdradzają własne tajemnice. Są wytrwałe w dążeniu do celu, nie widzą wtedy żadnych przeszkód na swojej drodze. Nie robią na nim wrażenia nawet najbardziej kryzysowe sytuacje. Skorpiony często prowadza podwójne życie: jedno widziane oczami ludzi, drugie osobiste, ukryte przed światem. Skupiając się na zaletach Skorpiona zauważyć można to, że są bardzo ambitne i inteligentne. Potrafią bez reszty oddać się swoim planom. Cechuje je duża energiczność i zdeterminowanie. Do wad Skorpiona zaliczyć trzeba to, że są strasznie pamiętliwe i nie zapominają o wyrządzonych im krzywdach. Nie mają litości. Skorpiony uwielbiają niespodzianki i tajemnice. Idealny prezent dla niego musi być niespodzianką. Lubi otaczać się magicznymi przedmiotami. Lubi przedmioty oryginalne i unikalne.

Zodiakalne Skorpiony mają w sobie wiele nieufności, rezerwy i sceptyzmu. Mają czasem niezwykle skomplikowane relacje z innymi ludźmi. Niechętnie opowiadają innym o swoich planach i pragnieniach. Sprawiają wrażenie jakby żyły w stałej gotowości na odpieranie nagłych zagrożeń. Domagają się prywatności, jednak same nie zawsze dają ja innym wokół siebie. Dobrym zawodem dla skorpionów jest lekarz, szpieg, strażak, naukowiec czy też detektyw.  Na dziś Skorpionom zależy na pieniądzach i władzy. Codziennie wytrwale dąży do celu i zawsze zdobywa to, czego chce. Nie często potrafią pójść na kompromis. Najlepiej pracuje im się na własny rachunek, bez kontroli szefa nad sobą. W zasadzie jest trudnym pracownikiem. Nie lubi pracy zespołowej. Lubi zadania odpowiedzialne, takie, gdzie może się wykazać. Wobec firmy gdzie pracuje jest lojalny. Kiedy jest na kierowniczym stanowisku to jest bardzo wymagający i krytyczny. Wobec pracowników jest krytyczny, a jego uwagi są czasem bezlitosne. Bez problemu jednak dostrzeże lojalnego i zdolnego pracownika i doceni jego pracę.

W związkach chcą mieć poczucie kontroli nad osobą, z krócą się wiąże. Bywa zazdrosny i podejrzliwy wobec ukochanej osoby. Dużą wagę  Skorpiony przywiązują do seksu i wszystkiego, co się z nim wiąże. Skorpiony bardzo angażują się w związki i jeszcze mocniej przeżywają rozstania z partnerami. Intensywność jego uczuć zauważyć można już na pierwszej randce. Uwielbia niebanalną scenerię do randek i potajemnych schadzek. Kiedy się zakocha to nawet najkrótsza rozłąka sprawia, że wpadają w zły nastrój. Niewątpliwym atutem skorpionów jest ich wrodzony seksapil. Niechętnie mówią o uczuciach. Dla nich jest to sfera intymna.

Kobiety ze znaku Skorpiona bardzo podkreślają swoja seksualność. Uwielbiają otaczać się mężczyznami. Kochają flirtować, kokietować, zdobywać i porzucać mężczyzn. Wiernie dążą do zdobywania obranego celu. Kiedy się już zakochają potrafią stworzyć poważny związek oparty na uczuciu, miłości i wierności. Jako żony i matki potrafią być oddane i wierne.

Mężczyźni w tym znaku maja ogromny temperament, mówi się, że największy ze wszystkich znaków. Pragną wiernej i oddanej partnerki. Lubią wciąż kończyć i zaczynać związki. Im bardziej kobieta go ignoruje tym bardziej pragnie ja zdobyć. Skorpiony często bywają samolubami i nie maja przyjaciół. Są bardzo dumni z siebie i własnych osiągnięć. Rodzinie poświęcają wiele czasu. Dzieciom są skłonni oddać wszystko to co mają.

Znakami sprzyjającymi Skorpionom są  Ryby, Strzelce, Rak i Wagi.

horoskop milosny doradca zyciowy
Usługi SMS na numer 72211 niedostępne w sieci T-Mobile (Era)
wróżby na sms telefon
codzienny
wielki horoskop na 2012 rok
moc imion
andrzejki
tłumaczenie snów
astrologia w pigułce
dla par singlii
horoskopy wrozki